Przychodnia Stomatologiczna Targówek

Home / Przychodnia Stomatologiczna Targówek

Przychodnia Stomatologiczna Targówek

UNIMED

UNIMED – Przychodnia Stomatologiczna Targówek jest nowoczesną przychodnią powstałą w 1991r. Naszym atutem jest długotrwałe doświadczenie w dostarczaniu usług na najwyższym europejskim poziomie.

Nowoczesny sprzęt, wdrażanie rynkowych nowości, nieustanny rozwój oraz dbałość o Państwa piękny i zdrowy uśmiech to podstawa naszej działalności.Duży nacisk kładziemy na indywidualne podejście do pacjenta i dostosowanie się do jego potrzeb.

W miłej i bezstresowej atmosferze znajdziecie Państwo najlepszej jakości kompleksową opiekę stomatologiczną. Bezbolesne komputerowe znieczulenie The Wand zapewni Państwu komfortową i przyjemną wizytę w Naszym gabinecie. Specjalnie dla Państwa wyeliminowaliśmy pojęcie bólu.

Nasza oferta obejmuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i implantologii, chirurgii stomatologicznej i ortodoncji. Wykonywane są one na wysokim, światowym poziomie przy wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu i specjalizacji lekarz.

Stomatologia zachowawcza to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem ubytków próchniczych oraz profilaktyką ich powstawania.

Stomatologia zachowawcza to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem ubytków próchniczych oraz profilaktyką ich powstawania.

 • Wczesne rozpoznanie próchnicy oraz jej leczenie ma bardzo duże znaczenie dla zachowania żywej i zdrowej miazgi. W Naszym gabinecie zabiegi wypełniania ubytków próchniczych wykonywane są z użyciem materiałów renomowanych światowych firm. Dzięki temu możemy podczas naszej pracy uzyskać nie tylko bardzo dokładne i szczelne wypełnienie ubytku, ale również bardzo dobry efekt estetyczny wykonywanej pracy.
 • Na życzenie pacjenta wykonujemy zabiegi w znieczuleniu miejscowym. Oprócz standardowych technik znieczulania wykonywanych strzykawką typu karpula, oferujemy również inne metody znieczuleń. Od kilkunastu lat używamy do tego celu aparatu The Wand. Pozwala to uzyskać nam bardzo dobry efekt znieczulenia przy użyciu technik podawania znieczulenia domiazgowego, dobrodawkowego oraz śródwięzadłowego. Znieczulenia podawane aparatem The Wand są dużo mniej bolesne dla pacjenta od tych podawanych metodą tradycyjną.
 • Duży nacisk kładziemy też na zabiegi profilaktyczne, które ograniczają ilość nowopowstałych ubytków próchniczych, jak również rozwój chorób przyzębia. Przeprowadzamy profesjonalne oczyszczanie zębów z użyciem skalerów ultradźwiękowych oraz piaskarek, a każdy taki zabieg proponujemy zakończyć profilaktyką fluorkową, która nie tylko wzmacnia szkliwo zębów, ale w znaczny sposób ogranicza ich nadwrażliwość.
 • Szczególną uwagę zwracamy na przeprowadzone u Nas leczenie endodontyczne / kanałowe/. Ta dziedzina stomatologii chyba najbardziej rozwinęła się w ostatnich latach. Nasi lekarze uczestniczą w wielu szkoleniach teoretycznych i praktycznych oraz stosują nowoczesne metody leczenia endodontycznego, używając do tego celu odpowiednich materiałów i sprzętu / endometru, mikrosilnika endodontycznego, narzędzi rotacyjnych i radiowizji /. Bardzo ważnym elementem endodoncji jest kontrola radiologiczna wykonywanych zabiegów. Do tego celu w Naszym gabinecie używamy radiografii cyfrowej, co w bardzo znaczny sposób zmniejsza dawkę promieniowania, którą otrzymuje pacjent. Dysponujemy również wysokiej klasy pantomografem cyfrowym co bardzo ułatwia diagnostykę. Zdjęcia wykonywane metodą cyfrową są bardzo dobrej jakości a oprogramowanie komputerowe umożliwia ich dokładną analizę.

W zakresie protetyki stomatologicznej oferujemy Państwu następujące prace:

 • protezy osiadające częściowe i całkowite
 • protezy szkieletowe i szynoprotezy
 • protezy acetalowe tzw. bezmetalowe
 • korony i mosty porcelanowe

Wykonywane metodą tradycyjną stal – porcelana ale również korony pełnoceramiczne i napalane na tlenku cyrkonu. Ma to bardzo duże znaczenie dla pacjentów uczulonych na metale. Pozwala też uzyskać lepszy efekt estetyczny – korony bez metalowe praktycznie nie różnią się od własnych zębów pacjenta -licówki porcelanowe – zgodnie z zasadami stomatologii minimalne inwazyjnej nie każdy ząb musi być zaopatrzony w koronę porcelanową. Oprócz licówek porcelanowych wykonujemy również licówki kompozytowe, a użyty do tego celu specjalny materiał pozwala uzyskać bardzo dobry efekt estetyczny. – współpracujemy również z chirurgiem implantologiem i wykonujemy bardzo wygodne dla pacjenta prace protetyczne oparte na implantach – oferujemy również prace oparte na technikach adhezyjnych z wykorzystaniem włókien szklanych mosty adhezyjne , wkłady z włókna szklanego oraz szynowanie zębów rozchwianych taśmą z włókna szklanego. – Chirurgia stomatologiczna jest chyba najbardziej stresującą dla pacjenta dziedziną stomatologii. W naszym gabinecie zabiegi ekstrakcji są wykonywane w bardzo profesjonalny i bezbolesny sposób. Przeprowadzamy również zabiegi usuwania ósemek – t.zw. zębów mądrości. W naszym gabinecie mogą Państwo otrzymać także poradę w zakresie ortodoncji u specjalisty . W zależności od wady zgryzu leczenie prowadzimy z użyciem aparatów ruchomych lub stałych metalowych i pełnoceramicznych. Zapewniamy miłą i bardzo fachową opiekę podczas tego leczenia.

Nasi lekarze dołożą wszelkich starań, aby zadowolić Państwa pod względem jakości oferowanych usług jak i cen.

Do zobaczenia w UNIMED.

Wirtualny spacer

Nasz zespół

Nasi lekarze to zgrany zespół specjalistów stomatologów współpracujących z nami od wielu lat. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji na kursach i szkoleniach rozwiążą Państwa problemy z uzębieniem przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Zadbają o to, aby każda wizyta była dla Pacjenta bezbolesna i bezstresowa

 • Urszula Kurach – Kowalska

  lekarz dentysta

 • Kalina Rapkiewicz – Michalska

  lekarz dentysta

 • Agnieszka Sikorska

  lekarz dentysta

 • Leszek Sójka

  lekarz dentysta

 • Renata Szcześniak – Kącikowska

  lekarz dentysta

 • Bernard Zadrożny

  chirurg, implantolog

 • Urszula Zalewska – Pyśk

  lekarz dentysta

 • Piotr Rudzki

  ortodonta

 • Vitaliy Ukhov

  lekarz internista, wizyty domowe

 • Damian Wisniewski

  fizjoterapeuta