Wyślij wiadmość

stomatologia@unimed.waw.pl

Zadzwoń

+48 22 679 96 69

Adres.:

ul. Barkocińska 6, Warszawa

Aparat Bicom Optima ma w swojej ofercie szeroki wachlarz terapii wspomagających. Najbardziej popularne to terapie antynikotynowe, antyalkoholowe, odchudzające, a także przeciwbólowe i inne. W celu zasięgnięcia większej ilości informacji zachęcamy do skontaktowania się z naszą przychodnią Unimed.

  • W organizmie ludzkim i wokół niego istnieją drgania elektromagnetyczne. Są one nadrzędne w stosunku do procesów biochemicznych i nimi sterują. Tkanki i narządy drgają w określonych zakresach częstotliwości. Tak powstaje spektrum drgań organizmu.
  • Drgania fizjologiczne i patologiczne są razem określane jako drgania własne pacjenta.
  • Drgania własne pacjenta przetwarza się za pomocą nowoczesnej techniki w drgania terapeutyczne (aparat Bicom). Odbywa się to bez dołączania innych lub technicznie wytwarzanych częstotliwości.
  • Drgania wywołują w organizmie pacjenta działanie terapeutyczne poprzez wygaszanie, względnie redukcję, drgań patologicznych i pobudzanie lub wzmocnienie drgań fizjologicznych.
  • Po poprawie biofizykalnego stanu energetycznego następuje szybko poprawa procesów biochemicznych zmierzająca ku normalizacji.
  • Oprócz drgań fizjologicznych występują u każdego człowieka, także drgania patologiczne, wywołane np. przez zatrucie toksynami, zranienia, infekcje, niewyleczone choroby, uszkodzenia jatrogenne.
  • Drgania własne pacjenta można odprowadzić z powierzchni ciała za pomocą elektrod i przez przewód przekazać do aparatu terapeutycznego.
  • Z drgań własnych pacjenta wytworzone drgania terapeutyczne są doprowadzone z aparatu bicom do organizmu pacjenta. Działanie lecznicze odbywa się nie w aparacie terapeutycznym, lecz w organizmie pacjenta.
  • Celem terapii biorezonansowej jest redukcja względnie eliminacja drgań patologicznych i równocześnie wzmocnienie drgań fizjologicznych.
  • Głównym celem terapii biorezonansowej jest aktywowanie własnych sit regulacyjnych organizmu i uwolnienie ciała od zaburzających, patologicznych wpływów w takim stopniu, jaki jest konieczny do wyzdrowienia.

Terapia antynikotynowa jest metodą wspomagającą proces rzucenia palenia. Z pośród wielu jej zalet, największą jest niwelowanie głodu nikotynowego, który najbardziej przeszkadza przy rozstaniu się z tym nałogiem, jak również zmniejszenie chęci na ponowne sięgnięcie po papierosa. Terapia jest bezbolesna i nieinwazyjna. Trwa 40 minut.

Podczas terapii, oparator aparatu Bicom Optima używa elektrod, które umieszczane są w odpowiednich częściach ciała tak, by terapia była jak najbardziej efektywna. Na terapię należy przynieść niedopałek papierosa wraz z popiołem. Można również przyjść wcześniej i zapalić papierosa tuż przed terapią. Wtedy pacjent otrzymuje od operatora aparatu Bicom Optima specjalny pojemniczek, do którego należy strzepać popiół i wrzucić niedopałek. Zapraszamy Państwa do rzucenia palenia razem z nami. Zadbaj o swoje zdrowie już dzisiaj!

Terapia antyalkoholowa jest zbiorem kilku programów dobranych tak, aby była ona maksymalnie skuteczna. Składają się na nią programy usprawniające zaburzenia funkcji nerek, detoksykacja organizmu, regeneracja wątroby a także program wyciszający i uspakajający nerwy.

Terapia ta skierowana jest do osób z problemem alkoholowym ale również jest dobrym rozwiązaniem dla osób chcących zregenerować organizm.

Terapia składa się z 10 wizyt, raz w tygodniu.

Na prośbę pacjenta, wystawiamy zaświadczenie o odbyciu terapii antyalkoholowej.