Wyślij wiadmość

stomatologia@unimed.waw.pl

Zadzwoń

+48 22 679 96 69

Adres.:

ul. Barkocińska 6, Warszawa

Przed wykonaniem testu alergicznego należy odstawić leki antyhistaminowe i wapno na okres przynajmniej 5 dni. Test trwa około 25 minut. Jest bezbolesny i nieinwazyjny. Wynik jest natychmiastowy, po teście można odczulić jeden alergen.

Testowi w naszym gabinecie może poddać się każdy pacjent, bez względu na wiek.

Testowanie alergenów powinno się rozpocząć od Testu Podstawowego.

Test ten zawiera mieszankę alergenów pyłkowych, pokarmowych, roztoczy, sierści (w sumie 95 alergenów).

Dostępne są również testy: spożywcze, pyłkowe, wziewne (450 alergenów). Są one ważnym dopełnieniem diagnostyki alergii. Jednak badanie alergii zawsze należy zacząć od wykonania Testu Podstawowego, na bazie którego podejmujemy się odczulania według określonej hierarchii alergenów.

Aparat Bicom Optima ma w swojej ofercie szeroki wachlarz terapii wspomagających. Najbardziej popularne to terapie antynikotynowe, antyalkoholowe, odchudzające, a także przeciwbólowe i inne. W celu zasięgnięcia większej ilości informacji zachęcamy do skontaktowania się z naszą przychodnią Unimed.

  • W organizmie ludzkim i wokół niego istnieją drgania elektromagnetyczne. Są one nadrzędne w stosunku do procesów biochemicznych i nimi sterują. Tkanki i narządy drgają w określonych zakresach częstotliwości. Tak powstaje spektrum drgań organizmu.
  • Drgania fizjologiczne i patologiczne są razem określane jako drgania własne pacjenta.
  • Drgania własne pacjenta przetwarza się za pomocą nowoczesnej techniki w drgania terapeutyczne (aparat Bicom). Odbywa się to bez dołączania innych lub technicznie wytwarzanych częstotliwości.
  • Drgania wywołują w organizmie pacjenta działanie terapeutyczne poprzez wygaszanie, względnie redukcję, drgań patologicznych i pobudzanie lub wzmocnienie drgań fizjologicznych.
  • Po poprawie biofizykalnego stanu energetycznego następuje szybko poprawa procesów biochemicznych zmierzająca ku normalizacji.
  • Oprócz drgań fizjologicznych występują u każdego człowieka, także drgania patologiczne, wywołane np. przez zatrucie toksynami, zranienia, infekcje, niewyleczone choroby, uszkodzenia jatrogenne.
  • Drgania własne pacjenta można odprowadzić z powierzchni ciała za pomocą elektrod i przez przewód przekazać do aparatu terapeutycznego.
  • Z drgań własnych pacjenta wytworzone drgania terapeutyczne są doprowadzone z aparatu bicom do organizmu pacjenta. Działanie lecznicze odbywa się nie w aparacie terapeutycznym, lecz w organizmie pacjenta.
  • Celem terapii biorezonansowej jest redukcja względnie eliminacja drgań patologicznych i równocześnie wzmocnienie drgań fizjologicznych.
  • Głównym celem terapii biorezonansowej jest aktywowanie własnych sit regulacyjnych organizmu i uwolnienie ciała od zaburzających, patologicznych wpływów w takim stopniu, jaki jest konieczny do wyzdrowienia.

Terapia antynikotynowa jest metodą wspomagającą proces rzucenia palenia. Z pośród wielu jej zalet, największą jest niwelowanie głodu nikotynowego, który najbardziej przeszkadza przy rozstaniu się z tym nałogiem, jak również zmniejszenie chęci na ponowne sięgnięcie po papierosa. Terapia jest bezbolesna i nieinwazyjna. Trwa 40 minut.

Podczas terapii, oparator aparatu Bicom Optima używa elektrod, które umieszczane są w odpowiednich częściach ciała tak, by terapia była jak najbardziej efektywna. Na terapię należy przynieść niedopałek papierosa wraz z popiołem. Można również przyjść wcześniej i zapalić papierosa tuż przed terapią. Wtedy pacjent otrzymuje od operatora aparatu Bicom Optima specjalny pojemniczek, do którego należy strzepać popiół i wrzucić niedopałek. Zapraszamy Państwa do rzucenia palenia razem z nami. Zadbaj o swoje zdrowie już dzisiaj!

Terapia antyalkoholowa jest zbiorem kilku programów dobranych tak, aby była ona maksymalnie skuteczna. Składają się na nią programy usprawniające zaburzenia funkcji nerek, detoksykacja organizmu, regeneracja wątroby a także program wyciszający i uspakajający nerwy.

Terapia ta skierowana jest do osób z problemem alkoholowym ale również jest dobrym rozwiązaniem dla osób chcących zregenerować organizm.

Terapia składa się z 10 wizyt, raz w tygodniu.

Na prośbę pacjenta, wystawiamy zaświadczenie o odbyciu terapii antyalkoholowej.