NIECZYNNE

13.05.2023

NIECZYNNE

Wyślij wiadmość

stomatologia@unimed.waw.pl

Zadzwoń

+48 22 679 96 69

Adres.:

ul. Barkocińska 6, Warszawa

Medycyna estetyczna

Polidioksanon to rozpuszczalne w tkankach syntetyczne włókno stosowane m.in. w chirurgii plastycznej do zakładania szwów skórnych i głębokich.

W zabiegach z zakresu medycyny estetycznej nici liftingujące są wprowadzone za pomocą cienkich kaniul, bez konieczności nacinania skóry. Dzięki tej metodzie uzyskujemy natychmiastowe efekty liftingu bez blizn i obrzęków pooperacyjnych. Natychmiastowy efekt liftingujący nici wynika z ich mechanicznego oddziaływania napinającego tkanki.

Efekty długoczasowe wynikają z indukcji fizjologicznych procesów naprawczych w skórze.

Prowadzą do powstania naturalnego „ rusztowania” z nowopowstałych włókien kolagenowych i elastynowych oraz zwiększenia syntezy kwasu hialuronowego.

Aqualyx – zabieg na miejscowe otłuszczenia zmniejszający liczbę komórek tłuszczowych w okolicy poddanej kuracji.
Toksyna botulinowa typu A jest pomocna w profilaktyce powstawania zmarszczek mimicznych. W skojarzeniu z preparatami usieciowanego kwasu hialuronowego, podana podskórnie, ułatwia spłycenie głębokich zmarszczek. W celu rozluźnienia mięśni mimicznych polecamy również zabiegi z Argireliną.
Szeroka gama preparatów, stanowiących znakomite narzędzie w walce z różnego rodzaju niedoskonałościami skóry, pozwalająca przywrócić jej koloryt, blask, napięcie i witalność. Zabiegi pojędrniające i przeciwstarzeniowe w naszym gabinecie przeprowadza się w obrębie twarzy, szyi, i dekoltu ; na dłoniach ; na wewnętrznej stronie ramion i ud.
Grupa zabiegów przeznaczona dla natychmiastowego głębokiego nawilżenia i pojędrnienia skóry. Dzięki zastosowaniu preparatów stabilizowanego kwasu hialuronowego, efekt jest długotrwały. Zabiegi tego typu mogą być wykonywane okazjonalnie, w seriach lub jako uzupełnienie kuracji z użyciem mezokoktajli.

Wachlarz zabiegów polegający na wypełnianiu zmarszczek różnej głębokości, konturowania owalu twarzy, volumetrii, modelowaniu kształtu i objętości ust. Dzięki użyciu preparatów kwasu hialuronowego o różnym stopniu usieciowania, uzyskane rezultaty są bardzo naturalne.