O nas

Poznaj nasz gabinet

UNIMED – Przychodnia Stomatologiczna Targówek jest nowoczesną przychodnią powstałą w 1991r. Naszym atutem jest długotrwałe doświadczenie w dostarczaniu usług na najwyższym europejskim poziomie.
UNIMED TARGÓWEK

Nasz Zespół

Nasi lekarze to zgrany zespół specjalistów stomatologów współpracujących z nami od wielu lat. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji na kursach i szkoleniach rozwiążą Państwa problemy z uzębieniem przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu.

Zadbają o to, aby każda wizyta była dla Pacjenta bezbolesna i bezstresowa

zespol
Urszula Kurach – Kowalska
( lekarz dentysta )
zespol
Kalina Rapkiewicz – Michalska
( lekarz dentysta )
zespol
Agnieszka Sikorska
( lekarz dentysta )
zespol
Leszek Sójka
( lekarz dentysta )
zespol
Bernard Zadrożny
( chirurg, implantolog )
zespol
Renata Szcześniak – Kącikowska
( lekarz dentysta )
zespol
Piotr Rudzki
( ortodonta )
Stomatolgo Targówek

Gabinet Stomatologiczny Targówek

Unimed

Przychodnia Stomatologiczna Targówek
Jest nowoczesną przychodnią powstałą w 1991r. Naszym atutem jest długotrwałe doświadczenie w dostarczaniu usług na najwyższym europejskim poziomie. Nowoczesny sprzęt, wdrażanie rynkowych nowości, nieustanny rozwój oraz dbałość o Państwa piękny i zdrowy uśmiech to podstawa naszej działalności.Duży nacisk kładziemy na indywidualne podejście do pacjenta i dostosowanie się do jego potrzeb. W miłej i bezstresowej atmosferze znajdziecie Państwo najlepszej jakości kompleksową opiekę stomatologiczną. Bezbolesne komputerowe znieczulenie The Wand zapewni Państwu komfortową i przyjemną wizytę w Naszym gabinecie. Specjalnie dla Państwa wyeliminowaliśmy pojęcie bólu. Nasza oferta obejmuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i implantologii, chirurgii stomatologicznej i ortodoncji. Wykonywane są one na wysokim, światowym poziomie przy wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu i specjalizacji lekarz. Stomatologia zachowawcza to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem ubytków próchniczych oraz profilaktyką ich powstawania.
MOŻESZ NAM ZAUFAĆ

Opinie naszych pacjentów

  • UNIMED to miejsce, gdzie moje obawy związane z wizytami u dentysty zostały rozwiane. Atmosfera jest przyjazna, a podejście do pacjenta indywidualne i pełne empatii. Zabiegi są bezbolesne, a efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Serdecznie polecam!
    Elżbieta Piaskowa
  • Jako długoletni pacjent UNIMED, jestem niezmiernie zadowolony z jakości opieki, jaką otrzymuję. Profesjonalizm i zaangażowanie personelu przekładają się na moje zdrowie i komfort. Polecam gabinet każdemu, kto szuka zaufanego dentysty."
    Andrzej Guściorowski
ZAREJESTRUJ WIZYTĘ

Najlepsi specjaliści czekają, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami!